AnaSayfa
 
    EĞİTİM
  EĞİTİM

  MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU(MYK) MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ

  PRS Belgelendirme Ltd. Şti. ile Mesleki Yeterlilik Kurumu teşvikleri kapsamında İşbirliği Protokolü imzalanmıştır.

  T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5444 sayılı kanun ve tebliğlerde yer alan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli mesleklerde çalışan kişilere MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir.

  Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerden olup, bakanlıkça çıkarılacak tebliğlerde belirtilen mesleklerde ki belge masrafı ile sınav ücreti İşsizlik Sigortası Fonundan karşılanır.

  Çevreye ve tüm topluma karşı sorumluluk bilinciyle taahhütler çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılayıp müşteri memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda üretim yapmak amacıyla Tümay Makina ilgili sektörlerde çalışan personelin Ulusal ve Uluslararası geçerli olacak MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almasına destek veriyor.

  Nitelikli ve kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak, üretimde ve hizmette verimlilik sağlanması,  tüm emekçi personelin bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK belgesi sahibi olması için TÜMAY MAKİNA MONTAJ DEMİR ÇELİK SANAYİ LTD. ŞTİ.  TÜRKAK’ tan akredite ve MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş  PRS BELGELENDİRME LTD. ŞTİ.  ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için protokol imzalamıştır.

  PRS BELGELENDİRME LTD. ŞTİ. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından YB-087 yetki numarası ile yetkilendirilmiş,  çalışanlara mesleğinde ki yetkinliğini Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olan bir sınav ile belgelendirme fırsatı sunan Belgelendirme Kuruluşudur (YBK).

  PRS Belgelendirme Ltd. Şti. resmi sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

    

  MYK Yeterlilik Belgeleri özel baskı merkezinde taklit edilmeyecek bir şekilde üretilmekte ve yanında Mesleki Yeterlilik Kimlik Kartı verilmektedir.

  MYK Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, meslektaşları arasında bir adım önde olabilmek isteyen kişiler taleplerini PRS BELGELENDİRME LTD. ŞTİ. ve TÜMAY MAKİNA MONTAJ DEMİR ÇELİK SANAYİ LTD. ŞTİ.’ nin aşağıdaki iletişim adreslerine iletmeleri gerekmektedir. 

  0850 420 43 44 / info@prsbelgelendirme.com

  Mesleki yeterlilik belge zorunluluğu hakkında bilgi almak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

  https://www.myk.gov.tr/

  Belge zorunluluğu hakkında/

   

  Adres: Organize Sanayi Bölgesi İş Merkezleri No: 3 İskenderun / HATAY • Tel: +90 326 656 29 65 • Faks: +90 326 656 29 66 GooglePlus Facebook YouTube LinkedIn
  Tümay Makina © Her hakkı saklıdır Web Tasarım: AdaNET